Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tre të lënduar në një aksident komunikacioni në Prishtinë

Në një aksident komunikacioni, që ka ndodhur sot në orët e pasdites në Prishtinë, tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Lajmin e ka konfirmuar Flora Ahmeti zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

“Sot rreth orës 17:45 në Rrugën ‘Hasan Remniku’ në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë në lëvizje dhe një veturë e parkuar”, ka thënë Ahmeti.

Sipas saj, në këtë aksident tre persona kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Postime të ngjashme

Ndërron jetë një i burgosur në Idrizovë

D V

Arrestohen dy persona të kërkuar nga policia

D V

​Kapen mbi 14 kg drogë në pikën kufitare Muriqan të Shkodrës

D V

I kishte borxh shumën prej 3500 denarëve, 41 vjeçari dyshohet për tentim vrasje të një familjari

D V

Në Mariovski Skoçivir u dogjën shtëpi të vjetra të braktisura

Z H

Aksident trafiku në Ferizaj, humb jetën një 17 vjeçar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...