Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tre të lënduar në një aksident në magjistralen Kumanovë-Kriva Pallankë

Në datën 10.01.2021 rreth orës 19.40 në rrugën magjistrale Kumanovë – Kriva Pallankë ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit motorik të udhëtimit “Opel Korsa” me targa të Shkupit i drejtuar nga N.S.(31) nga fshati Marinë, Shkup, në të cilën si bashkëudhëtar ka qenë D.N.(37) nga Kriva Pallanka dhe automjetit motorik të udhëtimit “Shervolet Spark” me targa të Kumanovës i drejtuar nga B.M.(24) nga Kumanova. Pas aksidentit, në Spitalin e përgjithshëm të qytetit është konstatuar se N.S. ka marrë lëndime të rrënda trupore, derisa D.N. dhe B.M. kanë marrë lëndime. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit.

Postime të ngjashme

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...