Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tre të lënduar rrëndë në një aksident në Draçevë

Zhurnal Ads

Lëndime të rrënda trupore kanë marrë tre persona në një aksident trafiku që ka ndodhur dje kah mesdita në lagjen Draçevë të Shkupit.

Policia njoftoi se në ndeshje u përfshinë dy automjete

-Në datën 01.12.2020 në orën 14.20 është denoncuar se në rr. “Justinijani i Parë” në Shkup ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit  “Dacia Sandero”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga I.J.(45) nga Shkupi dhe automjeti i tipit “Pezho”, me targa të Shkupit, i drejtuar  nga J.V.(39) nga Shkupi, me të cilën është goditur edhe këmbësori M.S.K.(28) nga Shkupi – informojnë nga MPB.

Në Aksident, lëndime të rrënda trupore ka marrë bashkëudhëtari nga automjeti “Dacia Sandero” A.B.(60), ndërsa lëndime trupore kanë marrë vozitësi I.J., bashkëudhëtarja nga automjeti i njejtë M.B.(49) dhe këmbësori M.S.K., lëndime të cilat u konstatuan në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Një person humbi jetën, ndërsa dy të tjerë u lënduan në një aksident në Çento

admin

Sulmoi fizikisht mjekun, kallëzim penal ndaj një 32-vjeçari

T E

Kishte kryer vrasje në vitin 1998 në Kombinat dhe fshihej në Greqi, kapet i shumëkërkuari (i dënuar me 23 vite burg)

admin

Aksident trafiku në Zhelinë, pasagjerja mbetet e bllokuar për 20 minuta në veturë

admin

Në hekurudhën Gjevgjeli-Shkup në Veles, janë gjetur 22 emigrantë

E.E.

Shqiptari në Kretë, shpallet në kërkim për vrasjen makabre

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...