Agjencia Zhurnal.mk

Tregtarët në Koçan në përleshje të ashpër fizike për shkak të parkingut

Shkup, 24 qershor, zhurnal.mk – Tregtarët e perimeve në Obeleshevë të Koçanit, kanë pasur një përleshje fizike në mes tyre, për shkak të siç thuhet parkingut në rrugë.

Siç shihet në disa pamje të publikuara në rrjetet sociale, gjatë përleshjes ata kanë përdorur mjete të ndryshme për të dëmtuar njëri-tjetrin.

Nga MPB e kanë konfirmuar këtë ngjarje, prej ku thonë se është denoncuar dje rreth orës 12:15 në stacionin policor në Koçan.

“Nga ana e zyrtarëve policorë të gjithë pjesëmarrësve ju është përgatitur transkript për shkelje të nenit 11 paragrafi 3 të Ligjit për kundërvajtje ndaj rendit dhe qetësisë publike”, thonë nga MPB.

Попладнево, на дождот, во Облешево мештаните со стапови се обидоа да решат извесни недоразбирања и кавги со продавачите на зеленчук кои од своите камиони секојдневно се присутни на патот Штип – Кочани. Од видеото што пристигна во нашата редакција се гледа што конкретно се случувало.

Posted by Radio Kocani on Tuesday, June 23, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...