Trejsi pozon me fustanin e shkurtër për setin e ri fotografik në Prishtinë

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja seksi.

 

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi.

Ajo pozoi me një fustan ngjyrë jeshil të mbyllur i cili kishte një model të hapur tek pjesa e gjoksit dhe ishte aq i shkurtër sa që këmbët e saja morën të gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me fustan të shkurtër i cili i zbuloi shumë.

https://www.instagram.com/p/CR1fZWkhYLC/?utm_source=ig_web_copy_link

Fotografitë e publikuara u realizuan në Prishtinë, modelja viziton kryeqytetin e Kosovës jo rrallë herë për punë por edhe për shëtitje

Related posts

Kim Kardashian humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në ujë gjatë sërfit

D V

Kida befason sërish, ndryshon ngjyrën e flokëve

D V

Nora Istrefi me fustan të zi, duket e zjarrtë në xhirimet e klipit të ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com