Trejsi Sejdini pozon me fustanin e shkurtër për setin e ri fotografik

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja.

 

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi, shkruan lajmi.net.

Ajo pozoi me një fustan ngjyrë portokalli i cili kishte një model të hapur tek pjesa e gjoksit dhe ishte aq i shkurtër sa që këmbët e saja morën të gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me fustan të shkurtër i cili i zbuloi shumë.

Trejsi pozoi për kamerën mjaft provokuese për kamerën duke shfaqur aftësitë e saj të modeles teksa në u komentua pozitivisht në komente.

Related posts

Kim Kardashian humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në ujë gjatë sërfit

D V

Tre konkurentë të rinj në “Për’puthen”, midis tyre vëllai i Mevlanit

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com