Showbiz

Trejsi Sejdini zbulon thuajse tërësisht gjoksin në rrobat e ngushta

Zhurnal Ads

Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit.

Ajo është mjaft aktive në llogarinë e Instagramit, ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj me ndjekësit.

Së fundmi Trejsi publikoi disa imazhe, ku dukej sikur një kukull “Bratz”.

Ndërsa modelja e njohur po merrte poza provokuese, duket se rrezikoi shumë pasi gati se i doli gjoksi nga të brendshmet e me zinxhir dhe gurë që kishte veshur.

Trejsi është mjaft aktive edhe në botën e modelimit ngase jo rrallë herë është e angazhuar në fotosesione të ndryshme nga marka të njohura.

Postime të ngjashme

Dua Lipa i rikthehet pamjes brune me baluke, duket joshëse teksa xhiron projektin e ri rrugëve të Londrës

admin

Kylie Jenner glamuroze në paraqitjen e fundit, në fokus linjat trupore

S.B.

Festoi ditëlindjen pak ditë më parë! Bella Hadid na zbuloi dhuratën që i bëri Dua Lipa

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...