Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Trendi i flokëve në pranverë që sollën këngëtaret shqiptare

Trendet e fundit thuajse në çdo gjë vijnë nga artistet shqiptare.

Duke qenë se janë gjithnjë në fokus dhe një hap para për shkak të punës e karrierës profesionale, të njëjtat komentohen mjaft shumë edhe për paraqitjet publike.

Ajo që së fundmi ka marrë vëmendje të madhe është një stil flokësh, i risjellur nga disa këngëtare ndonëse disa të tjera e kanë praktikuar më parë.

Bebe Rexha (Foto: Instagram)

Bëhet fjalë për një shkallëzim të flokëve të cilat përpara fytyrës theksohen me balluke të prera anash.

Bebe Rexha, Kida dhe Ana Kabashi janë ndër yjet që u shfaqën me këtë lloj stili të flokëve në pranverë, ndonëse Tayna dhe Loredana të njëjtin ‘look’ e kishin prezantuar para disa muajve.

Më poshtë ua sjellim imazhet e tyre – të cilat njëherësh u komplimentuan mjaft shumë edhe nga fansat:

Bebe Rexha (Foto: Instagram)

Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Kida (Foto: Instagram)

Kida (Foto: Instagram)

Loredana (Foto: Instagram)

Tayna (Foto: Instagram)

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...