Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Treni godet një automjet nga Tetova në Radushë

Tetovë, 23 tetor – Dje rreth orës 17 ka ndodhur një aksident te stacioni hekurudhor në fshatin Radushë të Shkupit, ku treni ka go ditur një veturë me dy udhetarë.

Sipas MPB në veturë kanë qenë 44 vjeçari F.Q. Nga Tetova dhe bashkëudhëtari M.A. (56) poashtu nga Tetova.

Fatmirësisht ata kanë shpëtuar nga goditja e trenit, por me lëndimet e mara janë transferuar në spitalin e Tetovës.

Policia po heton rastin.

Postime të ngjashme

Përndiqte të miturën, arrestohet 34-vjeçari në Fier

S.B.

Në Aeroportin e Shkupit arrestohet shkupjani 32-vjeçar, i cili ishte në kërkim

S.B.

Aksident në Mavrovë, një person humb jetën

S.B.

Sanksionohen 152 vozitës në territorin e qytetit të Shkupit

S.B.

Godet me veturë një zyrtar policor në Vitomiricë të Pejës, policia në kërkim të dyshuarit

S.B.

Dogana kap rreth 30.000 mijë euro gjatë tentimit të një automjeti për të hyrë në Kosovë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...