Kronika

Treni godet një automjet nga Tetova në Radushë

Zhurnal Ads

Tetovë, 23 tetor – Dje rreth orës 17 ka ndodhur një aksident te stacioni hekurudhor në fshatin Radushë të Shkupit, ku treni ka go ditur një veturë me dy udhetarë.

Sipas MPB në veturë kanë qenë 44 vjeçari F.Q. Nga Tetova dhe bashkëudhëtari M.A. (56) poashtu nga Tetova.

Fatmirësisht ata kanë shpëtuar nga goditja e trenit, por me lëndimet e mara janë transferuar në spitalin e Tetovës.

Policia po heton rastin.

Postime të ngjashme

Tentim për vrasje me 21 plumba në Pregllovë, i sulmuari u shpëton plumbave, pëson kali i tij

T E

Babë e birë nga Çento me muaj kanë shitur kokain me prejardhje nga Amerika e Jugut

S.B.

Vritet me thikë 19-vjeçari në Kosovë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...