Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Trey Songz rezulton pozitiv me COVID-19

Trey Songz ka konfirmuar se ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

Reperi dhe tekstshkruesi 35 vjeçar këtë lajm e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë me fansat në Instagram.

“Këtu me një mesazh të rëndësishëm që ju duhet të dini se kam rezultuar pozitiv me COVID-19”, tha ai. “Kam bërë disa teste pasi kam qenë duke protestuar dhe unë kam një djalë të vogël në shtëpi, kështu që kam bërë teste të njëpasnjëshme dhe fatkeqësisht këtë herë rezultova pozitiv”.

https://www.instagram.com/p/CF-zMKTh4bA/?utm_source=ig_web_copy_link

“E kam marrë këtë seriozisht”, vazhdoi ai, duke qenë se 1 prej 1000 njerëzve me ngjyrë kanë vdekur nga ky virus.

“Do të vetë-izolohem dhe do qëndroj në shtëpi derisa të shoh ndonjë shenjë negative”.

Reperi gjithashtu deklaroi se gjyshi i tij vdiq në fillim të vitit dhe ai beson se shkaku i vdekjes së tij ishte coronavirusi.

Songz ka ndarë vazhdimisht postime rreth pandemisë, gjersa inkurajoi fansat të mbajnë maskën dhe të pastrojnë duart sa më shpesh.

Postime të ngjashme

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

S.B.

Për deklaratën e Feros rreth klikimeve, reagojnë edhe producentët ZzapnChriss: Sa poshtë ke rënë, nuk po të shohim fare

S.B.

Ermal Fejzullahu, Ghetto Geasy dhe Majk të mërkurën sjellin këngën e re

S.B.

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

S.B.

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

S.B.

Fansat akuzojnë Princin Charles për mospërfshirjen e Meghan Markle në postimin e ditëlindjes së Archie

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...