Tri shenja të zodiakut te të cilat Merkuri në prapavijë do të ndikoj më së paku

Më 27 shtator, planeti i komunikimit dhe i të menduarit hyn në pjesën e pasme të tij në shenjën e Peshores dhe nuk do të jetë drejtpërdrejt deri më 18 tetor.

 

Gjatë këtij kthimi trevjeçar, mund të duket sikur fjalët nuk dalin kurrë drejt, ose se ne po luftojmë me pothuajse të gjithë në jetën tonë.

Disa lajme të mira: Nëse jeni një nga shenjat e zodiakut të prekura më pak nga prapavija vjeshtore e Merkurit 2021, kjo prapavijë famëkeqe do të jetë më e mëshirshme, kështu që mund të pushoni.

Mërkuri është planeti i komunikimit, teknologjisë dhe intelektit, kështu që kur është i drejtpërdrejtë, ne jemi në gjendje të komunikojmë qartë dhe të udhëtojmë pa vonesa ose probleme.

Nga ana tjetër, kur Mërkuri është në prapavijë, është shumë më e lehtë të futemi në argumente të kota.

Vazhdoni të lexoni për të mësuar nëse jeni një nga shenjat me fat që do të preken më së paku nga kjo prapavijë:

Akrepi

Ujori

Peshqit

Related posts

Jo të gjithë e duan, këto 5 shenja të horoskopit s’duan ta shohin kurrë mirë Luanin

D V

Nga dashuria tek karriera, ja çfarë pritet këtë javë për 12 shenjat e horoskopit

D V

Vendoseni këtë lëndë kozmetike në pasqyrën e banjës tuaj për ta mbrojtur atë nga mjegullimi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More