Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Tri viktimat që përfunduan jetën tragjikisht, varrosen sot

Zhurnal Ads

Në fshatin Rahovicë të Ferizajt do të bëhet varrimi i tre viktimave që vdiqën tragjikisht në një aksident trafiku.

Aksidenti kishte ndodhur në Gjermani, pasi ishin duke shkuar në Zvicër pas vizitës që e kishin në Kosovë.

Ngjarja tragjike që ndodhi në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Muhlhofen dhe Meersburg, trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni, tronditi opinionin publik.

Varrimi do të bëhet sot në ora 16:00.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

22 vjet qëkur u vra “Sandokani”

admin

Policia konfiskon 28 kilogramë marihuanë në Vërmicë

S.B.

Rrahje në Fushë Kosovë, shkaku i pronës

R ZH

Grabovci: Nuk jam kontaktuar nga Specialja

S.B.

​9 mijë e 515 raste aktive me COVID-19

S.B.

Lista e vendeve qytetarët e të cilave nuk mund të hyjnë në Kosovë pa testin PCR

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...