Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Trinjakët e artistes pejane në festë

Të jesh mama e të kujdesësh për një fëmijë që Zoti ta sjell në jetë është super lumturi, e kur Zoti të dhuron njëkohësisht trinjakë lumturi po se po por edhe super sakrificë. Por për artisten e njohur pejane që jeton në Diasporë , Vlora Kastrati Shala kjo sakrificë përkthehet në super dashuri. E të shohësh fotot e bukura që çdo ditë nëna artiste trinjakë na dhuron, lumturohesh e mbushesh plot gëzim teksa na prezanton Drinin, Diellin dhe Vesën trinjakët engjëj të saj. Ata i japin dritë shtëpisë e plot ngjyra e gëzim teksa shohim fotot e fundit në prag festash. Vlora sakrifikon nganjëherë që i lë vetëm për shkak të projekteve të bukura muzikore, por mbushet me energji e gëzim gjithmonë e në çdo moment me ta. Shijoni disa nga fotot dhe festat e fundvitit që kanë nisur në shtëpinë e artistet dhe me yjet e saj trinjakë.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...