Agjencia Zhurnal.mk

Tronditet Vlora, burri vret me sëpatë gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, në fshatin Babaicë, ku raportohet se një burrë ka goditur disa herë me sëpatë në kokë dhe fytyrë bashkëshorten e tij duke e lënë të vdekur.

Mësohet se ajo ka mbërritur e pajetë në ambientet e spitalit, ndërsa forca të shumta policie ndodhen në vendngjarje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...