Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Trupi i pajetë në Gostivar, Prokuroria: Njohuritë e para thonë se bëhet fjalë për vdekje të dhunshme të shkaktuar nga armë zjarri

Gostivar, 1 janar – Prokuroria Themelore Publike – Gostivar dje ka bërë ekspertizë në vendngjarje prej se në ujërat e Vardarit ishte gjetur trupi i pajetë i një mashkulli të moshës mes 30 deri 40 vjec.

Njohuritë e para thonë se bëhet fjalë për vdekje të dhunshme të shkaktuar nga armë zjarri.

Me qëllim të vërtetimit të shkaqeve të vdekjes si dhe identifikimit të viktimës, Prokurori Publik ka dhënë urdhër për obduksion të trupit të viktimës – njoftoi PTHP-ja.

Postime të ngjashme

Tërmeti dridh vendin, epiqendra në Mavrovë

T E

Aksioni policor në “Bogorodicë”, kapen qindra kilogramë marijuhanë

T E

Alarmojnë mërgimtarët me dokumentacion të skaduar, përmes postës nuk mund të nxjerin të ri

T E

Milososki: Bujar Osmani mund të ndryshojë statutin e BDI-së, jo Kushtetutën e Maqedonisë

R Zh

“Miqtë e Sharrit”/Hidrocentralet dëmtojnë natyrën

T E

Mickoski nga Klinika Infektive: Nuk ka pakt me krimin dhe kriminelët

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...