Tuna publikon fotografi me dy djemtë e saj

Altuna Sejdiu në fillim të muajit maj u bë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një tjetër djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Zen.

 

Këngëtarja i befasoi të gjithë, meqenëse paraprakisht nuk kishte njoftuar se ishte në pritje të bukur.

Ajo dhe Patris Berisha janë prindër edhe të një djali katërvjeçar me emrin Tian.

Ndërsa gjatë të mërkurës, Tuna ka shpërndarë në Instagram fotografi, në të cilën ka pozuar me dy djemtë e saj.

Këngëtarja duket për mrekulli ndërsa mban në krahë Zenin dhe në anën tjetër ndodhet Tiani.

Related posts

Sharon Stone rrëfehet pas humbjes së madhe: “Nipi im, falë dhurimit të organeve të tij shpëtoi jetën e tre personave”

Lea Muslija

Mbretëresha ka vendosur të ndjekë ligjërisht çdo sulm të Harry dhe Meghan

Redaksia

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com