Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tuna publikon fotografi të tjera artistike nga koha e shtatzënisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdi – Tuna, është bërë nënë për herë të dytë pak javë më parë.

Ajo solli në jetë një tjetër djalë, të cilin vendosi ta pagëzonte me emrin Zen.

Tuna arriti që ta mbajë sekrete gjatë gjithë kohës shtatzëninë e saj dhe gjithçka e bëri publike vetëm në momentin e lindjes.

Sido që të jetë, gjatë shtatzënisë, këngëtarja duket të ketë realizuar një fotosesion shumë të veçantë, të cilin tani po e ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar së fundi në Instagram disa fotografi të reja nga seti i shtatzënisë, ku kishte pozuar me bikini të zeza ndërsa vinte në pah barkun e rrumbullakosur.

Në këto imazhe, Tuna shihet duke pozuar në një atelie arti, me plot skulptura përreth, ndërsa i gëzohej pritjes së ëmbël.

Fotografitë në fjalë kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj, të cilët e kanë uruar këngëtaren shkupjane për bërjen nënë për herë të dytë.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...