Agjencia Zhurnal.mk

Tuna publikon imazhe nga seti i ri fotografik

Tuna ka ndarë fotosesionin me fansat e saj.

Tuna ka disa javë që ka ikur në Amerikë ku është duke jetuar me bashkëshortin e saj Patrisin dhe të birin Tianin, shkruan lajmi.net.Këngëtarja së fundmi ka realizuar një set fotografik, ku shihej duke mbarë me peshqir gjoksin e saj dhe këto imazhe provokuese i ndau me ndjekësit e saj.

Ndryshe, Tuna është duke e shijuar suksesin e këngës së re “Amoni”, të cilën e solli dy javë më pare.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...