Agjencia Zhurnal.mk

Tuna shijon në maksimum pushimet me të birin!

Ka disa ditë që këngëtarja Altuna Sejdiu apo siq njihet nga publiku si Tuna, ka publikuar imazhe nga pushimet e saj së bashku me të birin në Republikën Domenikane.

Ajo është paraqitur vazhdimisht së bashku me të birin nga ky vend i bukur, ku duket se po e shijon çdo moment, shkruan Indeksonline. Madje ajo është përfolur edhe për mardhënjen e saj me burrin e saj Patrisin, duke u përfolur se ata më nuk janë bashkë.

Por këta zëra nuk i ka demantuar ende këngëtarja dhe duket mjaft e qetë në pushimet e saj me të birin, me të cilin është paraqitur edhe së fundmi duke shijuar rrezet e diellit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...