Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Turisti merr makinë me qira në Rinas, i digjet rrugës për në Pukë

Një makinë e djegur është gjetur në aksin rrugor Gjegjan-Reps, në Pukë.

Automjeti tip “Skoda Fabia” është gjetur në vendin e quajtur “Kodra e Bardhë”, ndërsa rezulton të jetë marrë me qira në Rinas.

Nga informacionet e para thuhet se makina ishte marrë me qira nga një turist i huaj në aeroport.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Ministria e Shëndetësisë: 21 humbje jete dhe 851 raste të reja

T E

Rrëfehet 28-vjeçarja: U punësova në Tiranë në qendër masazhi, më shfrytëzuan për prostitutë

T E

Rama takon Kurtin në Tiranë

S.B.

SHBA, raport kritik për Shqipërinë/ Krimi i organizuar pastron para në Shqipëri dhe kontribuon në korrupsion

S.B.

Pakt PD-PS pas 25 prillit?! Basha jep përgjigjen e prerë: Ne do t’i fitojmë zgjedhjet dhe do e largojmë këtë qeveri të keqe!

S.B.

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...