“Turqit më njihnin, e shqiptonin emrin tim”, Eva Murati tregon se çfarë raporti ka me Can Yaman

E ftuar në “Edicioni Veror”, Eva Murati tregoi se është habitur shumë kur shkoi në Turqi pasi e njihnin nga lajmet për Can Yamanin.

 

“Për të thënë të vërtetën në udhëtimin tim të fundit për pushime në Turqi, më habiti fakti se si ata më njihnin, edhe e shqiptonin emrin tim tamam. Ndoshta kjo është një dhuratë nga të gjithë ato faqe futbolli që më kanë bërë follow dhe duhet t’i falenderojë padyshim.

Ndryshe nga Italia që lidhëm një kontratë të mirëfilltë, Turqia është pak më ndryshe sepse ekziston edhe problemi i gjuhës, por jam në bisedim e sipër me personat e ndryshëm të showbizit atje, që të bëhet pak më zyrtare ky pëlqim midis meje dhe Turqisë”, tha Eva.

E pyetur si përfundoi aktori i njohur turk Can Yaman në Instagram-in e saj, Eva u përgjigj: “Rrjetet sociale e kanë bërë botën shumë, shumë, po shumë të vogël. Kështu që patëm një miqësi”.

Related posts

Oriola Marashi vjen me poza të reja nga pushimet

D V

Angelina Jolie i bashkohet Instagramit dhe arsyeja është shumë e veçantë

D V

Ava Max sjell projektin e ri muzikor “Every Time I Cry”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com