Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tyson Fury dhe bashkëshortja e tij janë në pritje të fëmijës së tyre të gjashtë

Tyson dhe Paris Fury janë në pritje të fëmijës së tyre të gjashtë.

Kampioni i WBC, 32 vjeçar, ndau lajmin e gëzuar në serialin e YouTube-it të korrespondentit të boksit, Gareth A Davies, shkruan DailyMail.

Çifti janë tashmë prindër të Venezuelës, 10 vjeçe, Princit John James, tetë vjeç, Princit Tyson II, katër vjeç, Valencias, tre vjeçe dhe Princit Adonis Amaziah, 12 muajsh.

Tyson zbuloi lajmin ndërsa theksoi vlerat e tij familjare, duke i thënë Davies: “Paris është përsëri shtatzënë dhe Zoti na ka bekuar patjetër me një fëmijë tjetër dhe unë jam shumë mirënjohës”.

“Kam një grua të bukur, fëmijë të bukur, të gjithë janë të shëndetshëm. Kjo është gjëja më e rëndësishme, ju e dini, shëndeti juaj dhe familja juaj”.

“Asgjë tjetër nuk ka rëndësi. Puna juaj, paratë tuaja, pasuria juaj, karriera juaj, asgjë nga ato nuk ka rëndësi sepse mund të merrni një punë tjetër, mund të filloni ose mund të shkoni të fitoni më shumë para”, tha ai.

“Nuk ka shumë rëndësi, por e vetmja gjë që nuk mund të ktheheni është familja juaj. Ju nuk mund ta ktheni kohën e humbur dhe kjo është gjëja e çmendur për të gjithë”.

Babai krenar, i cili është mundësi më i paguar i vitit 2020 me 46 milionë funte në të ardhura, foli gjithashtu për mënyrën se si ai dhe Paris janë duke rritur fëmijët e tyre për të kuptuar vlerën e parave.

“Për mua është shumë e rëndësishme të qëndroj pranë bazave të mia, pasi kam shumë fëmijë që vijnë, kam pesë fëmijë, shumë të rëndësishëm që ata të dinë vlerën e parave”, shpjegoi ai.

“Është shumë e rëndësishme që ata të dinë si të fitojnë para. Pra, nëse ata më shohin duke spërkatur gjithë kohën dhe duke jetuar një stil jetese të yjeve, ata rriten duke menduar se kjo është mënyra e vetme që mund të jetojnë”, tha ai.

“Për të fituar nga një punë normale, me fitime 200-300 funte në javë, sado që do të marrin, ata mund të mendojnë se nuk është mirë nëse janë fëmijë të prindërve multimilionerë”.

“Kështu që unë nuk e bëj atë. Fëmijët e mi nuk shkojnë në shkollë private, unë nuk kam ndonjë arsim privat, ata thjesht shkojnë në shkollë normale, të gjithë bëjnë gjëra normale”.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...