Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

U arrestua dy ditë më parë pasi u kap me pistoletë, i arratiset policisë 30-vjeçari në Tiranë

Rigers Lala, 30-vjeçari i cili u ndalua me datë 2 dhjetor të këtij viti, ka mundur të arratiset nga policia.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se 30-vjeçar është dërguar për të marrë gjurmët në orën 8 të mëngjesit të sotëm dhe ka mundur tu shpëtojë policëve që e kanë shoqëruar.

Kujtojmë se Riger Lala u ndalua nga efektivët e policisë në Tiranë, në përpjekje për t’u larguar me armë me vete, në lagjen “Ali Demi”. Ai në momentin që ka parë policinë ka hedhur armën në tokë dhe ka tentuar të largohet me vrap megjithatë u ndalu nga policia.

Postime të ngjashme

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Greqia kufizon më shumë lëvizjet në Kakavijë në periudhën 1-15 Mars

T E

Furgoni përplas 7-vjeçaren/ E mitura humbi jetën duke kaluar rrugën

S.B.

Manastirliu: Të hënën dërgesa e radhës nga Pfizer, brenda 10 ditëshit të parë të marsit vijnë vaksinat e para nga Covax

S.B.

Prokuroria nis hetimet për vdekjen e shtetasit të huaj në Ulpianë

S.B.

“Urgjent të rimbursohen ilaçet për COVID”/ Meta-Ramës: Lëri dokrrat, trego planin e vaksinimit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...