“U bo gati dashnia”, kënga më e re nga Mentor Haziri

Këngëtari nga Ferizaj, Mentor Haziri, ka sjell kënëgn e re të titulluar “U bo gati dashnia”.

Projekti i ri është shoqëruar edhe me videoklip, ndërsa artisti mori vëmendje të madhe me paraqitjen skenike.

Teksti është shkruar nga Aida Baraku dhe për muzikën u përkujdes Armend Rexhepagiqi.

Mentor Haziri (Foto: YouTube)

Producimi u bë nga Genti Myftaraj, ndërkohë që videoja u realizua nga produksioni Time Pictures.

Këngën tashmë të plotë e gjeni në kanalin zyrtar të Hazirit në YouTube.

I njëjti po vazhdon të pëlqehet për stilin e tij muzikor, të cilit i ka qëndruar besnik që nga fillimi.

Related posts

Largohen nga kështjella e tyre; Kate dhe William kanë një arsye të fortë për këtë ndryshim të madh

D V

Dua Lipa shpërndan postimin e presidentes Osmani të bërë në Ditën Ndërkombëtare të të Zhdukurve

D V

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More