Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

U emërua sekretar gjeneral në Qeveri, Mançevski tërhiqet nga politika

Shkup, 13 tetor – Nënkryetari i LSDM-së Damjan Mançevski ka njoftuar se dorëhiqet nga politika.

Mançevski ka thënë se tërhiqet pasi angazhimi i tij i mëtutjeshëm nuk ka pika ndërlidhëse me politikën.

Ai është ish ministër i Shoqërisë Informatike, kurse kohën e fundit përmendej edhe për postin e Sekretarit të përgjithshëm te partisë.

Ja postimi i tij:

https://www.facebook.com/damjan.manchevski/posts/10157876718533152

Postime të ngjashme

Shkupjani nga Kosova tentoi të dërgojë mbi 500kg marihuanë në Turqi, kapet në Bogorodicë

T E

“Opozita në Qeveri”, Milevski: PLD nuk merr pjesë në dasmë

T E

613 gjoba për mosmbajtje të maskës

T E

Arrin dërgesa e parë e vaksinave kundër Covid 19 nga prodhuesi rus Sputnik V

T E

Oferta befasishme e Zaevit / Pluhur syve opozitës apo BDI-së ?

R Zh

Më ftohtë në Kodër të Diellit, më ngrohtë në Dojran dhe Gjevgjeli

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...