Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

U fut me shpejtësi në një “pellg” me një SUV të shtrenjtë, por nuk shkoi mirë

Asnjë rosë e vetme nuk u lëndua gjatë këtij veprimi nga ky shofer. 

Për më tepër, përplasja e SUV-it Jaguar nuk ju bëri shumë përshtypje fare atyre.

Pronari i Jaguar u ndesh me një barrierë më të madhe uji, me shpejtësi të plotë.

Kjo është e panjohur nëse ai e bëri këtë qëllimisht duke menduar se pengesa ishte shumë më e cekët apo ishte thjesht i bindur se SUV i tij i fuqishëm mund të kapërcente ujin e thellë, transmeton Telegrafi.

Sido që të jetë, epilogu ishte më i keqi i mundshëm.

Futja e një sasie të madhe të ujit nga tubat e shkarkimit do të thotë vetëm një gjë, dhe kjo është një shërbim shumë i shtrenjtë ose thjesht një kontroll e menjëhershme e automjetit.

Postime të ngjashme

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...