Agjencia Zhurnal.mk

“U kap mat” teksa puthej në pishinë me Romeon, flet për herë të parë Jonida

Prej kohësh po qarkullonte në media një lidhje dashurie mes Jonida Maliqit dhe Aktorit të humorit, Romeo Veshaj.

Para pak ditësh, në një video të publikuar shihej qartë teksa ccifti shfaqeshin duke u puthur në një pishinë, duke i dhënë fund dyshimeve për lidhjen.

E pyetur nga Class se si i komenton titujt rozë të kohëve të fundit për një “Romeo” në jetën e saj këngëtarja ka thënë: Jeta ime personale dua të mbetet e tillë, ndaj mund të shprehem se jam e qetë dhe e lumtur momentalisht.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...