U kap me kokainë, arrestohet oficeri i policisë në Tiranë

Uniformat blu kanë arrestuar 3 persona pranë rrugës së Kosovarëve në Tiranë, pasi u kapën me kokainë në mjet.

 

Ndërsa njëri prej tyre duhej të ishte nën masën e arrestit të shtëpisë.

Ndërkohë mes personave të arrestuar është edhe Elefterios Sullaj, oficer i patrullës së përgjithshme në komisariatin e policisë numër 2 në Tiranë.

Dy të arrestuarit e tjerë janë miq të tij, Mikel Zhegu dhe Eris Tafa.

Related posts

Arrestohet një person i kërkuar me urdhërarrest ndërkombëtar

Z H

Arrestohen dy persona për tregtim të paautorizuar të armëve

D V

U shpall ‘Non Grata’/ Kim ultimatum Bashës: Në shtator në Parlament pa Berishën! Një parti s’mund të ‘hajë bar’ për hir të një deputeti! Të shkëputemi nga komunizmi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More