Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

U kthye në autostradën hungareze në drejtim të kundërt dhe shkaktoi një aksident të tmerrshëm

Një shofer i pakujdesshëm shkaktoi një aksident të tmerrshëm në autostradë me veprimet e tij.

Kamerat e sigurisë regjistruan më 11 shtator në autostradën hungareze, momentin kur shoferi i një makine Nissan vendosi të voziste në drejtim të kundërt në autostradë për një arsye të pashpjegueshme, transmeton Telegrafi.

Në vend që të përfshihej në trafik, ai vendosi të kthehej majtas. Ai madje ndezi sinjalin e kthimit. Për t’i bërë gjërat edhe më keq, ai ishte ende duke tërhequr një rimorkio, duke rritur kështu më tej shanset për t’u goditur nga automjetet në një përplasje.

Kur pa se çfarë kishte bërë, ndaloi automjetin, por ishte tepër vonë.

Makina pastaj u godit keq nga makina që po vinte me shpejtësi në autostradë.

Ai goditi pjesën e pasme të tij dhe pjesën e përparme të rimorkios, dhe duke shkëputur lidhjen e tyre, por ai zbuti disi goditjen me një frenim të vrullshëm.

Drejtuesit e tjerë arritën të ndalonin në kohë.

Postime të ngjashme

Shkoi për të pirë, gruaja amerikane u mërzit shumë kur pa përshkrimin që i ishte bërë në faturë

S.B.

Shoferi i kamionit bëri një manovër të gabuar dhe përfundoi në çatinë e një garazhi në Itali

S.B.

Dhjetë fotografi që do të duhet t’i shikoni dy herë, për të kuptuar se çfarë po ndodh në to

S.B.

Videoja virale e qenit që e shpëton qenin tjetër nga mbytja në pishinë

S.B.

Gruaja u shkurorëzua nga burri pasi vuri re një detaj në foton e tij

S.B.

Një mace “kurioze” u ngjit me alpinistët në majën e një mali zviceran

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...