Kronika Shqipëri

U mbyt dje në rezervuar, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të adoleshentit

Zhurnal Ads

Është gjetur sot trupi i pajetë i 19 vjeçarit, I cili u mbyt një ditë më parë në një rezervuar në fshatin Shishtavec.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.09.2020, polumbarët e Reneas, në bashkëpunim me strukturat e DVP Kukës, kanë gjetur dhe nxjerrë trupin e pajetë të shtetasit S. B., 19 vjeç, banues në fshatin Borje.

Shtetasi S. B. është mbytur ditën e djeshme gjatë kohës që ka qenë duke u larë në një rezervuar në fshatin Shishtavec.

Postime të ngjashme

Thirrja publike e mjekut për Ramën: Ora 3 e mëngjesit, zgjohuni nga gjumi! 7 ambulanca me pacientë me oksigjen presin tek “Shefqet Ndroqi”, hapni COVID4

S.B.

Ditëlindja e Enver Hoxhës, Patozi: Edhe sot, udhëheqësit e partisë dhe të popullit i largon veç vdekja nga pushteti

admin

PD akuza qeverisë: Në Durrës për 1 vit nuk është rindërtuar asgjë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...