Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

U përfol se Fjolla Morina e ndau nga ish-bashkëshortja, Fisnik Syla tregon të vërtetën

Për një kohë të gjatë në faqet rozë kanë qarkulluar lajmet kundrejt Fjolla Morinës dhe partnerit të saj, Fisnik Sylës.

Këto të fundit kishin të bënin me të kaluarën e biznesmenit, ku thuhej se këngëtarja e ndau me ish-bashkëshorten.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Syla ka mohuar të gjitha spekulimet e bëra në rrjet.

“Ish-martesa ime mori fund kohë më parë, para se Fjolla të bënte pjesë në jetën time. Fatkeqësisht lajmet e kota janë vetëm fjalë të kota”, është shprehur ai.

Tutje biznesmeni shtoi: “Ata bile nxorën edhe dy fëmijët e mi në foto, nëpër faqe të ndryshme. Do të vije koha kur këta gazetarë jo-profesionistë do të ndiqen penalisht për këto vepra të padrejta.

Në fund të deklaratës, Fisniku tregoi se tashmë është shumë i lumtur me jetën e tij, teksa ai dhe Fjolla shumë shpejt do të martohen.

Postime të ngjashme

Adriana Matoshi merr vëmendje me ngjyrat neon në paraqitjet me kostum

Dafina Vidishiqi

Albina Kelmendi sjell në versionin e saj këngën “Kur ta ktheva Kosovë shpinën”

Dafina Vidishiqi

Kim Kardashian vishet me bikini dhe ju fton të luani tenis me të

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj konfirmon bashkëpunimin me Lumi B, vjen me dukje atraktive në klip

Dafina Vidishiqi

Kida nis punën për këngën e re

Lea Muslija

Brenda dhe jashtë hotelit luksoz në Venecia se ku po qëndrojnë për pushime Katy Perry dhe Orlando Bloom

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...