Kosovë Kronika

U rrëzua duke punuar në një shtëpi në Pejë, vdes në QKUK

Zhurnal Ads

Një person ka vdekur si pasojë e lëndimeve që ka marrë pasi është rrëzuar sa ishte duke punuar në një shtëpi private në Pejë.

Policia njofton se për shkak të gjendjes së rëndë viktima ishte dërguar në QKUK ku kishte ndërruar jetë rreth orës 21:00.

“Është raportuar se viktima mashkull shtetas i Shqipërisë derisa kishte qenë duke punuar në një shtëpi private dyshohet se ishte rrëzuar dhe kishte pësuar lëndime trupore. Viktimës ndihma e parë mjekësore i është dhënë në Spitalin Rajonal në Pejë, pastaj për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore ishte dërguar në QKUK i cili rreth orës 21: 00 ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e Policisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe inspektorët komunalë, kurse trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion. /Gazeta Express/

Postime të ngjashme

Kërcënimet e Listës Serbe “formë presioni dhe shantazhi ndaj Qeverisë”

admin

Komuna e Prishtinës vazhdon edhe në nëntor me shërbime falas për mamografi

H S

Elbasan/ I shtrirë në anë të rrugës, gjendet një person i pajetë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...