Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Udhëheqësia e LSDM i jep nderimet e fundit mjekut Trajce Neskovski

Shkup, 17 tetor – Ne i bëmë nderime mikut tonë Trajce Neskovski, i cili na la shumë herët dhe tragjikisht.

LSDM dhe të gjithë kemi humbur shumë. Një luftëtar, një shok, një njeri i madh, një mjek që dha shumë, për partinë, për shtetin, për qytetarët, për të gjithë.

Veprat e tij, socialdemokrate dhe njerëzore, mbeten përgjithmonë, për brezat e ardhshëm. Kjo është madhësia e saj.

Lavdi Trajces, mbetet në zemrat dhe mendjet tona. Pusho në paqe.

https://www.facebook.com/ljupcho.nikolovski.3/posts/2839600496261471

Postime të ngjashme

Joveski: Prokuroria po monitoron ndërtimin e ndërtesave shumëkatëshe në Shkup

R Zh

Do të zgjerohet hetimi për rastin“Dvojnik” me lëshimin e pasaportave të paligjshme

N E

Taseva për rastin Rashkovski: Përveç hetimit penal nevojitet edhe hetim financiar

N E

Zoran Zaev thirrje komunitetit maqedonas në Shqipëri të votojnë Edi Ramën

N E

Analizë – Covid19 / Masat e reja mund të rëndojnë edhe më shumë ekonominë dhe papunësinë në vend!

R Zh

Hristijan Mickovski: Kemi dështuar të ballafaqohemi me krimin dhe korrupsionin

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...