Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Udhëtarja u lëndua rënd në transportin urban në Shkup

Në datën 18.05.2021 në orën 15.30 në SPB Shkup është denoncuar se në rr. “Gjorçe Petrov” në Shkup, derisa po ndalej autobusi “Jutong” i NPQ, i drejtuar nga S.K.(54) nga Shkupi, udhëtarja S.N.(56) nga Shkupi është rrëzuar dhe ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori”. Inspektim në vend ka kryer ekipi SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...