Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Udhëtim në kohë pandemie, i riu amerikan na prezanton me vende tropikale dhe ekzotike

Teksa pjesa më e madhe e popullsisë botërore, është mbërthyer nga stresi që shkakton pandemia e COVID-19, disa të tjerë, e kanë shikuar këtë kohë si një mundësi shumë të mirë për të eksploruar natyrën.

Një rast i tillë është ai i Tristan Hamm, nga Los Angeles, i cili ka vizituar shumë vende ekzotike dhe tropikale gjatë kësaj periudhe.

Të këto aventura i ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale.

“Unë jam shumë i dhënë pas aventurave. Më pëlqen adrenalina e tepërt dhe eksplorimi i vendeve të reja ma ofron atë me doza të larta.

Këtë periudhë pandemie, Tristan, është angazhuar në shumë aktivitete humanitare. Në një intervistë për mediat vendase ai foli dhe për pandeminë, si dhe pasojat që shkakton qëndrimi mbyllur për një kohë të gjatë.

Postime të ngjashme

Qindra persona evakuohen nga Afganistani në SHBA

D V

Raportohet se varianti Delta përhapet sikurse lia e dhenve

D V

Biden kërkon që secilit person të vaksinuar t’i ndahen 100 dollarë

D V

Moduli rus destabilizon Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës

D V

Kina përballet me shpërthimin më të keq të koronavirusit, pas atij të Vuhanit

D V

BE-ja kërkon mbështetje për krizën me migrantë në Lituani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...