Shqipëri

Ulen ndjeshëm temperaturat, zbardhet nga dëbora Dardha

Zhurnal Ads

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje të vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës.

Reshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1 ore dhe janë ende të pranishme në lartësi mbi 1200m.

Sipas zyrtareve te autoritetit lokal rrugor, reshjet e pakta do të përfshijë fshatrat turistike,Dardhë,Voskopojë dhe Qafë Qarrin,ndërsa kontraktorët janë në gatishmëri  për çdo  situatë.

Postime të ngjashme

Hidhet sot në Presidencë shorti për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi

S.B.

Prindër e nxënës me ankesa: Probleme me maskat, formularët janë pa kuptim

admin

Ndryshimet Kushtetuese për Kodin Zgjedhor/ Ndërkombëtarët dhe Meta kërkuan Venecia-n, mblidhet sot Kuvendi

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...