Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Unë votova”, ndjekësit kanë një pyetje për Kim Kardashian pas kësaj fotoje

Të gjithë duan të dinë se a e votoi Kim partnerin.

Kim Kardashian ashtu sikurse gjithë të famshmit e tjerë, në një mënyrë apo tjetrën është përfshirë në debatin e zgjedhjeve presidenciale në Amerikë.

Në këtë garë mori pjesë edhe Kanye West, i cili e pranoi publikisht humbjen por tha se do të kandidojë në zgjedhjet e ardhshme.

Pasi votoi, Kim dje publikoi një fotografi në Instagram, në të cilën tregon se e kreu obligimin qytetar për të votuar.

https://www.instagram.com/p/CHJeXMRA4sx/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Por, komentet e shumta të fansave përmbanin pyetjen e njëjtë, ata donin të dinin nëse ylli televiziv votoi për bashkëshortin.

Megjithatë, ajo nuk preferoi që këtë gjë ta bënte të ditur publikisht. 

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...