Agjencia Zhurnal.mk
Sport

United përgatit kontratë dyvjeçare për Ramosin

Zhurnal Ads

Sergio Ramos ende nuk ka arritur marrëveshje me Real Madridin për vazhdimin e kontratës. Los Blancos aktualisht po hezitojnë që t’i ofrojnë kapitenit të tyre më shumë se një vit kontratë, mirëpo lojtari kërkon më shumë. Madje, Ramos ka paralajmëruar pak ditë më parë se Paris Saint-Germain është i interesuar në të dhe nuk mund të përjashtojë një kalim në Parkun e Princave.

Por, së fundmi në garë është futur edhe Manchester United që po tenton të josh mbrojtësin që të kalojë në Old Trafford. Djajtë e Kuq planifikojnë që të ofrojnë një kontratë dyvjeçare për Ramosin me një pagë që pritet të jetë më e lartë se ajo e Real Madridit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

FIFA me inteligjencë artificiale në VAR: Video asistenti do të përcaktojë qartë pozitën jashtë loje

E.E.

Eriksen e thumbon Conten

admin

I shënoi gola Bayernit e Atleticos në Champions, ylli kosovar më afër Kombëtares gjermane

E.E.

Cavani hetohet për përdorimin e një fjale raciste, për të cilën dikur Suarez ishte suspenduar me tetë ndeshje moslojë

E.E.

Edmond Zefi kërkon me padurim titullin të dielën në Pejë

A.S.

Conor McGregor krahasohet me Muhammad Ali para rimeçit me Dustin Poirierin

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...