Uran Ismaili dorëzon mandatin e deputetit, thotë se dëshiron t’i përkushtohet Prishtinës

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Uran Ismaili ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit.

 

Ai në një konferencë për media tha se do t’i përkushtohet tërësisht Prishtinës, si kandidat për kryetar.

“Vendimin e kam marrë që t’i përkushtohem plotësisht qytetit tonë- Prishtinës – dhe do të jap gjithçka që kam për këtë qëllim”, tha Ismaili.

Related posts

Von Crammon: Për keqardhje që pati dëgjim publik nga Simmons

D V

Kolona dhe pritje të gjata në vendkalimet kufitare me Serbinë

D V

Kurti: I vetmi individ që ka interes për destabilizim është Vuçiqi, ne jemi të hapur për bisedime

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com