“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

Rep-artisti sot feston ditëlindjen e 35-të.

 

Dhe, natyrisht se ai mori një urim nga bashkëshortja e tij, Ermira.

Përmes disa imazheve të bukura familjare ajo ka zgjedhur t’i bëjë urimin.

“Urime ditëlindja dashni”, ka shkruar Ermira Shkodra në postimin dedikuar Goldit derisa ka publikuar edhe disa fotografi tjera.

Ndryshe, çifti janë prindër të një djali.

Related posts

“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

D V

Almeda Abazi në zi, humb gjyshin e saj

D V

Dua Lipa plot elegancë dhe shkëlqim, duket mahnitëse në imazhet e reja në Instagram

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com