“Urime ditëlindjen mbretëreshë”, Kim Kardashian uron Jennifer Lopezin

Jennifer Lopes feston ditëlindjen.

 

Këngëtarja dhe aktorja e famshme amerikane sot ka një ditë të veçantë në kalendarin e saj.

Ndonëse duket e re në pamje, por sipas vitit të lindjes Jennifer sot mbush 52 vite.

Ajo pranoi urime të shumta në rrjetet sociale, madje pati shumë edhe nga artistët që e uruan bukuroshen 52 vjeçare.

Edhe seks simboli Kim Kardashian nuk hezitoi ta uroi miken e saj me fjalët më të bukura bashkë me një foto të tyre.

“Urime ditëlindjen mbretëreshë”, “Te dua”, shkroi Kim sipër imazhit ku shfaqen dy bukuroshet në top formë.

Related posts

Edhe pse nuk ka qenë e infektuar me COVID-19, Diellza Kolgeci: Unë herë pas here e bëj testin, vaksinohu

D V

Raiden filloi kopshtin dhe Jona Spahiu nuk mund t’i fshihte ato që përjetoi në këtë ditë

D V

E mahnitshme me bikini me pak material, Morena ngacmon imagjinatën me pozën e re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More