Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Urime martesa vlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur dhe e kërkuar kudo. Projektet e saja solo por edhe në bashkëpunim kanë rezultuar super të suksesshme. Kjo është këngëtarja shkodrane Gentjana Gjergji e cila nuk ndalet e sapo ka ardhur me projektin më të ri muzikor “Urime martesa vlla”, për të qenë një hit i dasmave shqiptare. Muzika është punuar nga Rekord Studio me tekst nga Armand Trebicka e video nga DArt Channel e ia vlen ta dëgjoni e ta shihni më poshtë.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...