Agjencia Zhurnal.mk

Urimi i Adelinës për ditëlindjen e Zanfinës

Zanfina Ismaili sot feston ditëlindjen.

Për Zanfina Ismailin dita e sotme është shumë e veçantë, kjo ngase këngëtarja feston ditëlindjen.

Me rasitn e ditëlindjes, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe shoqëria.

Një urim special asaj ia bëri edhe motra, këngëtarja Adelina Ismaili, e cila kishte disa fjalë për të.

“Urime ditëlindjen princesha ime, fituesja ime, e dashura ime e bukur, dielli im, të dua përgjithmonë. Le të festojmë”, ka shkruar Adelina.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...