Urimi i Anwar Hadid në ditëlindjen e 26-të të Dua Lipës: Gëzuar ditëlindjen vajza e ëndrrave të mia

Ylli i muzikës pop, Dua Lipa, kremton sot (e diel) ditëlindjen e 26-të.

 

Urimet kanë qenë të shumta nga miqtë e familjarët, ndërsa një special nuk ka munguar as nga partneri i saj, modeli Anwar Hadid.

Ky i fundit ka ndarë një postim të këngëtares në InstaStory, përmes të cilit shpreh dashurinë e madhe që ka ndaj saj.

Anwar Hadid (Foto: Instagram)

“Gëzuar ditëlindjen vajza e ëndrrave të mia, të dua përgjithmonë”, kanë qenë fjalët e 22 vjeçarit.

Anëar përndryshe është katër vite më i ri se artistja shqiptare.

Anwar dhe Dua Lipa (Foto: Instagram)

Çifti janë së bashku që nga vera e vitit 2019, madje atë vit në gusht modeli amerikan ka qenë i pranishëm në Prishtinë në “Sunny Hill” – festivalin e organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa.

Që nga atëherë dyshja janë bërë të pandashëm nga njëri-tjetri. 

Anwar dhe Dua Lipa (Foto: Splash News)

Related posts

Rita Ora tregon figurën e saj të lakmueshme trupore ndërsa largohet për në palestër nga hoteli në New York

D V

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

Evi Reçi sjell imazhe atraktive nga pushimet në jug

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com