Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Këngëtarja i ka bërë një urim reperit.

Përmes një imazhi të publikuar, Kida e ka uruar Getinjon për ditëlindjen e tij të 30-të, shkruan lajmi.net.

“Urime ditëlindja, Getush”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Getoar Aliu mori një urim edhe nga vëllain i tij Gramozi i cili i bëri një dedikim përmes Instagramit.

Ndryshe, raporti i Kides me të dy rep-artistët mbetet i mirë qysh se nga koha kur kanë qenë pjesë e labelit  “On Records” të cilët kanë edhe bashkëpunime.

Postime të ngjashme

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

D V

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

Dua Lipa mahnit fansat me dukjen, ndërsa shfaq linjat trupore në bikini nga pushimet në Shqipëri

D V

Është 40 vjeçe dhe Paris Hilton thotë se nuk ka përdorur asnjëherë botoks apo mbushës të ndryshëm

D V

Familja Lipa po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë të shoqëruar nga kryeministri Edi Rama

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...