Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Urimi i përzemërt i Rita Orës drejtuar Michelle Obama

Ish-Zonja e Parë e Amerikës, Michelle Obama, gjatë ditës së djeshme (e diel) festoi ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 57 vite, derisa urimet nga figura të njohura ndërkombëtare nuk munguan për këtë ditë.

Prej tyre ishte edhe artistja shqiptare, Rita Ora, e cila shpërndau një imazh me Michelle, derisa e uroi përzemërsisht.

Një gjë të tillë ajo e ka bërë përmes një postimi në rrjetin social Instagram, teksa mori vëmendje të madhe të fansave.

“Urime ditëlindjen për një tjetër mbretëreshë, mike dhe inspirim për të gjithë ne”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Po ashtu ajo pati rastin të urojë edhe nënë e saj, Vera Ora, e cila festoi në të njëjtën ditë ditëlindjen.

Me këtë rast, Rita që të dyja i ka konsideruar mbretëresha dhe inspirim për të.

Postime të ngjashme

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

Taylor Swift, Harry Styles dhe Cardi B – Tre prej 22 artistëve që do të performojnë në “Grammy Awards 2021”

S.B.

Getoar Selimi flet për herë të parë për Agon Amigën: Për të kam bërë më shumë se për veten

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...