Urimin që i bëri Marina Luanës për ditëlindje ruajeni t’ja bëni dhe ju motrës suaj

Luana Vjollca feston sot 30-vjetorin. Në këtë ditë speciale Luana ka marrë urime të shumta, por sigurisht ndër më të veçantit ka qenë ai i Marinës.

 

“Gëzuar ditëlindjen motrës që ka motrën më të mirë në botë. Lumturine e botes te uroj Luanesha jone! Te dua pafund ”, ka shkruar Marina duke publikuar një foto të tyre të vjetër nga pushimet.

Luana e festoi ditëlindjen e saj në mesnatë mes miqve e kolegëve.

Related posts

Leonora Jakupi plot shkëlqim, shfaqet e veçantë dhe me shumë stil nga pushimet

D V

Capital T shfaqet përkrah Nevina Shtyllës dhe të gjithë njerëzit po mendojnë të njëjtën gjë!

D V

Baby G feston ditëlindjen e 25-të

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More