Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Ushtroi dhunë fizike ndaj babait, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Lipjan, nën dyshimin se ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij, njofton Insajderi.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur të shtunën rreth orës 20:15.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

Infektologu Tolaj tregon se pse po infektohen të vaksinuarit kundër COVID-19

D V

Nesër mbahet ceremonia e dorëzimit të medaljes post-mortem për Beau Biden

D V

Kurti, letër falënderimi kryeministrit të Kroacisë: Kosova do të mbajë zemrën dhe derën hapur për miqtë si ju

D V

Loja me kthimin e rasteve në rigjykim, dy dekada në kërkim të drejtësisë

D V

Italia me masa të reja antiCOVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet

D V

Aksident në Kërçovë, lëndohet një person

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...