Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Utah Jazz fiton

Skuadra e NBA-së, Utah Jazz ka arritur një fitore tjetër gjatë mbrëmjes.

Klubi basketbollistik fitoi 118:102 ndaj New Orleans Pelicans.

Basketbollisti i ndeshjes ishte ai i Orleans, Williamson me 32 pikë, 5 kërcime dhe 3 asistime.

Kurse për fituesit ishte Mitchell me 28 pikë, 7 kërcime dhe 4 asistime.

Postime të ngjashme

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

Sanchez: Unë jam si një luan i mbyllur në kafaz

Z H

Lëndohet rëndë Ozil, u largua me ndihmën e të tjerëve

Z H

Sot 7 vite nga sfida e parë ndërkombëtare e Kosovës

Z H

Superliga, sot zhvillohen dy takime

Z H

Liverpooli thyen rekordin historik: 5 humbje radhazi në shtëpi

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...