Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Vajza bëri tatuazh shkronja në duart e saj për të ditur se cila është e djathta dhe cila e majta

Kur ajo u tregoi tatuazhin e saj miqve, ata thjesht qeshën. Ata nuk mund të besonin se ajo me të vërtetë e bëri atë. 

Australiania D’Kodia Laine (23-vjeçare) ka luftuar për vite me problemin e përzierjes së anëve majtas dhe djathtas, dhe kohët e fundit gjeti një zgjidhje.

Duke dashur që një ngathtësi e tillë të mos ndodhë më, ajo shkoi në studion e mjeshtrit të tatuazheve Lauren Winzer jo shumë larg Sidneit, transmeton Telegrafi.

Atje, në krahun e saj të majtë dhe të djathtë, ajo bëri tatuazhe L dhe R (majtas – djathtas), të cilat do të shërbejnë si udhëzime në krahët e saj, raporton Daily Star.

Kur ajo u tregoi tatuazhin e saj miqve, ata thjesht qeshën. Ata nuk mund të besonin se ajo me të vërtetë e bëri atë. I dashuri i saj u lehtësua që më në fund nuk do t’i duhej më t’i tregonte asaj anët e drejtimit.

Pengesa më e madhe për të ishte kur ajo dha testin e vozitjes dhe duhej të kthehej majtas ose djathtas, sipas instruktorit.

E gjithë ideja e një tatuazh filloi si një shaka, por e shndërroi atë në realitet.

Imazhi i tatuazhit u postua në profilin e Instagramit të mjeshtrit të tatuazhit, dhe kishte shumë komente pozitive nën të.

Postime të ngjashme

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

Ajo vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por filmoi pronarin: Ai hyri në dhomën e gjumit dhe nuhati veshjet e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...